Únor 2011

Přátelství

18. února 2011 v 17:48 | Gabuš
"Ne každý je ti přítelem,kdo na oko se staví. Kdo v neštěstí tě neopustí,ten přítel je tvůj pravý!" Tento citát se mi "vryl" do mé paměti a myslím si,že je pravdivý. Už i z vlastní zkušenosti to vím. Kddyž se mi daří,je snadné mít kolem sebe přátelé.Když potřebuji pomoci,zůstanou jen ti skuteční. Vzpomínám si na příběh,který mi vyprávěla sestra. Odehrál se na lyžařských závodech. soupeřka Petra jí omylem vyrazila hůlku z ruky. Hne jí nabízela svojí,tu ale sestra odmítla. Po cestě jí hůlku podala cizí paní. Těsně před cílem ale Petra přestala finišovat a pustila sestru před sebe.
Nikde však není psáno,že přátelství funguje jen mezi lidmi.Přeci se říká,že nejlepší přítel člověka je pes. Moc se mi líbila knížka "Čtvernozí přátelé",kde je pospáno přátelství mezi člověkem a zvířetem.


 Úvaha o přátelství(slohová práce).

Vaše Gabuš

Chceš být SB?

11. února 2011 v 16:39 | Gabuš
Ahojky :))
Jsme kámošky Monis a Gabuš. Na tenhle blog nejspíš budem přídávat naše videa,jelikož se obě dvě věnujeme hudbě...zveřejníme tu ale klidně i své slohy,pokud budete chtít :) Také se tu objeví naše fotky a diary :P Zkrátka jak se nám bude chtít :D Do blogu se nenutíme,děláme ho ze zábavy,tak tu nebudeme stále dávat články :) Není naše povinnost tu být. Ale přesto jsem se rozhodly zavést to "SB" :D Tedy spřátelené blogy.
Takže pokud chcete být SB....:

Přezdívka

Adresa bloguObíhat nemusíte tísíckrát do týdne,takže buďte v pohodě :D Žádný pravidla ohledně SB nevedem.
FB?? Pokud ho chcete,napište si o něj ;)
Čauky..
Gabuš a Monis