Dnešní den

18. června 2011 v 20:01 |  Píšu...
Ráno jsem se probudila kupodivu brzy, okolo šesti hodin a dělalo mě poměrně velký problém si uvědomit, že dnešní den strávím v Liberci v Babylone. A jelikož mě nelákalo procházet všechny ty atrakce, které Babylon umožňuje, tedy Aquapark, Lunapark, IQpark atd., sama, rozhodla jsem se, že pozvu i Monču ;) . Celé natěšené jsme odpočítávaly, kdy vstoupíme do Aguaparku, který jsme doposud znaly jen z letáčku. A musím říct, stálo to za to!
Postupně jsme prozkoumaly všechny tobogány a nakonec jsme si nenechaly ujít ten, který pak vedl do takového trychtýře. Nejprve jsme se šly podívat, jak to v už zmíněném trychtýři vypadá a já se musím přiznat, že už jsem uvažovala o tom, že tohle tedy riskovat nebudu. Ale než jsem se nadála, už jsem byla nařadě. Najednou předemnou byla tma, rychlostí jsem skoro nevnímala. Než jsem stihla zareagovat, už jsem byla pod tobogánem s pocitem hrdinství.
Dále jsme navštívily IQpark, kde jsme strávily spoustu času. Virtuálně jsme hlásaly počasí, mohly jsme si vyzkoušet několik labyrintů a se spokojeným úsměvem na tváří odcházely směr "Virtual Reality", který jsme měly také v plánu dne.
Zde nás zavřely do, no řekněme, vozu a pustily nám už výběr.Nakonec jsme usoudily, že nejlépe uděláme, když zvolíme takovou ledovou dráhu a nějaké ty auta(přesný název nevím). To bylo něco úžasného! Pěkně jsme si zanadávaly, když jsme viděly soupeře před sebou a s povzdechem jsme si naříkaly, když jsme uvízly ve sněhu.
Ve zdraví a plni zažitků jsme se ale vrátily domů!
---------------------------------------------------------------
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Haaanííík-Batty Lady Haaanííík-Batty Lady | Web | 19. června 2011 v 15:39 | Reagovat

V šest hodin ráno ? Tak takle brzo bych nevstávala :D
Já jsem vstávala v 9. Někdy spím třeba do pul desáté jindy třeba do sesíti. Je to různé :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama